KURUMSAL

RENEW YOUR OFFICE

Ofisiniz sizin dünyanız... Ve sizin dünyanızda her küçük detay, çok büyük farklar yaratır.

Renowa Ofis Mobilyaları karakterinizi en iyi tarif edecek ofisleri hazırlar. Limitsiz mobilya parçaları sayesinde sizin adınıza konuşacak bir ofise sahip olabilirsiniz.

ÜRETİM VE TASARIM

Renowa tedarikten üretim sürecine, paketlemeden teslimata kadar aynı hassasiyetle çalışmaktadır. Üretimde kullandığı malzemelerin uluslararası norm ve standartlara uygun, sertifikalı, geri dönüştürülebilir ve doğa dostu olmasına dikkat etmektedir. Üretim teknolojisi daha az atık maddenin kullanımına ve hammaddelerin verimli kullanılmasına fayda sağlamaktadır.

Ünlü tasarımcılar ve Renowa Tasarım Ekibi ile şık ve işlevsel mobilyalar tasarlayan Renowa, yenilikçi çizgisini koruyarak çalışma alanlarına değer katmak için sürekli bir gelişim halindedir. Renowa’nın koleksiyonları, stilleri ve benzersiz teknik özellikleri ile kendilerine özgüdür.

Yurt içinde bayi ağı kurarak hizmet veren Renowa, yurtdışında da birçok noktada adını duyurmaktadır. Ortadoğu, Avrupa ve Türki Cumhuriyetlerde var olan ihracat kapasitesini hızla artırmaktadır. Belirlediği bölgelerdeki potansiyelini artırmak için satış, üretim ve teslimatta sorunsuz hizmet prensibi benimsemiştir. Üretim süreçlerinin kalitesini dünya standartlarına yükseltmeye devam etmektedir. Üretim hattını geliştirmek için yatırıma devam eden Renowa, kurumsallaşarak büyümeye devam edecektir.